امروز

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

راهنمای سایت

«به بخش راهنمای سایت کاریابین خوش آمدید»

سایت کاریابین امکانات فراوان و خدمات متنوعی را در اختیار کاربران محترم قرار می دهد. ولی قبل از هر چیز باید بدانید که چگونه از این خدمات استفاده کنید. بنابراین راهنمای زیر را به دقت بخوانید:

* ثبت نام:

برای استفاده کامل از خدمات سایت، کافیست در سایت کاریابین ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت کمتر از 60 ثانیه زمان خواهد برد. برای این کار بر روی گزینه «ثبت نام» در نوار سمت راست سایت کلیک کنید تا وارد صفحه فرم ثبت نام شوید. در این فرم باید مشخصات فردی شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره همراه خود را وارد کرده و یک کلمه عبور برای خود تعیین کنید. در صورتی که از طرف کسی با سایت کاریابین آشنا شدید، کد کاربری معرف خود را در فیلد «کد معرف» وارد کنید تا 500 تومان شارژ هدیه به وی تعلق بگیرد. در انتها نیز نحوه آشنایی خود با سایت کاریابین را مشخص می کنید. اکنون فرم ثبت نام شما تکمیل شده و شما باید پس از مطالعه قوانین، آن را تیک زده و دکمه «دریافت کد و تکمیل ثبت نام» را بفشارید.

بدین ترتیب یک کد 5 رقمی جهت تأیید شماره تلفن همراه وارد شده، برای شما ارسال می شود. آن کد را در قسمت مشخص شده وارد کرده و دکمه «تکمیل ثبت نام» را می فشارید. با تکمیل ثبت نام 500 شارژ هدیه از طرف مدیریت سایت دریافت خواهید کرد.

اکنون ثبت نام شما تکمیل شده و شما به صورت خودکار وارد حساب خود شده و به سمت میز کار خود هدایت می شوید. شما می توانید مشخصات فردی و میزان شارژ خود را در نوار سمت راست سایت مشاهده کرده و از دکمه های عملیاتی موجود در آن قسمت برای ویرایش پروفایل، شارژ حساب و ... استفاده کنید.

* ورود:

در صورتی که در سایت ثبت نام کرده اید، برای استفاده کامل از خدمات سایت باید وارد حساب کاربری خود شوید. بدین منظور روی گزینه «ورود» در نوار سمت راست سایت کلیک کرده و در صفحه ورود، کد کاربری که همان شماره موبایلتان است و رمز عبور که در موقع ثبت نام تعیین کرده اید را وارد کرده و دکمه ورود را بزنید.

بدین ترتیب وارد میز کار شخصی خود شده و اطلاعات کاربری و موجودی کیف پول شما در نوار سمت راست سایت نشان داده می شود. اکنون می توانید علاوه بر استفاده از تمام خدمات سایت، عملیات های مورد نظر خود از جمله مشاهده و ویرایش پروفایل، شارژ کیف پول و ... را انجام دهید.

* مشاهده آگهی های استخدامی:

 در صورتی که شما کارجو هستید و به دنبال کار مورد نظر خود می گردید، کافیست بر روی گزینه «آگهی استخدام» در منوی بالای سایت کلیک کنید. 

پس از کلیک بر روی گزینه «آگهی استخدام»، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، کل آگهی هایی که  در آن روز و روزهای قبل ثبت شده است در گروه های شغلی مختلف و به صورت دسته بندی شده نمایش داده خواهد شد. اکنون شما می توانید گروه شغلی مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پس از انتخاب گروه شغلی مورد نظر، عنوان های شغلی زیر مجموعه آن گروه نمایش داده می شود و شما می توانید آمار مربوط به تعداد آگهی هایی که در آن روز در هر کدام از عنوان های شغلی ثبت شده است را مشاهده کرده و با انتخاب عنوان شغلی مورد نظرتان، آگهی های مربوط به آن عنوان شغلی را مطالعه بفرمایید. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید، با انتخاب گروه شغلی حسابدار، عناوین شغلی زیر مجموعه آن نمایش داده می شود.

در اینصورت با انتخاب هر کدام از این عناوین شغلی، آگهی های مربوط به آن نمایش داده می ­شود. (مانند شکل زیر)

ضمن اینکه شما می توانید از باکس «فرصت های شغلی امروز کاریابین (تهران)» و «فرصت های شغلی کاریابین سایر استان ها» به صورت مشخص آگهی های مربوط به  استان مورد نظر خود را مشاهده کنید.

پس از مطالعه هر آگهی استخدامی، در صورتی که تمایل به مشاهده اطلاعات تماس و ارتباط مستقیم با کارفرما (آگهی دهنده) را دارید، بایستی بر روی گزینه «اطلاعات بیشتر» کلیک نموده و در صفحه ای که باز می شود (صفحه اختصاصی آن آگهی)، گزینه «مشاهده اطلاعات تماس» را انتخاب کنید.  بدین ترتیب شما به تمامی اطلاعات تماسی که از سوی کارفرما ثبت شده، دسترسی خواهید داشت. البته فراموش نکنید برای مشاهده اطلاعات تماس کارفرما، بایستی وارد حساب کاربری خود شده باشید.

* مشاهده رزومه ها: 

 در صورتی که شما کارفرما هستید و به دنبال نیروی کار مناسب خود می گردید، کافیست بر روی گزینه «مشاهده رزومه ها» در منوی بالای سایت کلیک کنید.

 با باز شدن صفحه مربوط به رزومه ها شما می توانید با استفاده از باکس جستجوی پیشرفته، ویژگی های نیروی مورد نیاز خود را وارد کرده و فیلتر گذاری کنید و دکمه «شروع جستجو» را بزنید تا سایت به صورت هوشمند رزومه های افرادی که ویژگی های مدنظر شما را دارند، به شما نمایش بدهد.

در لیست رزومه ها، گروه شغلی و عنوان شغلی مد نظر کارجو نمایش داده می شود. برای مطالعهاطلاعات بیشتر رزومه مد نظر، روی دکمه «مشاهده کامل رزومه» کلیک کنید. بدین ترتیب می توانید کل اطلاعات مندرج در رزومه کارجو را مطالعه بفرمایید. در صورتی که تمایل به ارتباط مستقیم با کارجو داشتید، با کلیک بر روی دکمه «مشاهده اطلاعات تماس»، به اطلاعات تماس کارجو دسترسی پیدا خواهید کرد.