امروز

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

راهنمای ثبت نام

کاربر گرامی؛ به مجموعه کاریابین خوش آمدید

برای استفاده کامل از خدمات مجموعه کاریابین (جامعترین بانک استخدامی تهران) ابتدا باید ثبت نام کنید. در صورتی که برای تکمیل مراحل ثبت نام نیاز به راهنمایی دارید، راهنمای زیر را با دقت مطالعه بفرمایید:

* ثبت نام:

برای استفاده کامل از خدمات سایت، کافیست در سایت کاریابین ثبت نام کنید. ثبت نام در سایت کمتر از 60 ثانیه زمان خواهد برد. برای این کار بر روی گزینه «ثبت نام» در نوار سمت راست سایت کلیک کنید تا وارد صفحه فرم ثبت نام شوید. در این فرم باید مشخصات فردی شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی و شماره همراه خود را وارد کرده و یک کلمه عبور برای خود تعیین کنید. در صورتی که از طرف کسی با سایت کاریابین آشنا شدید، کد کاربری معرف خود را در فیلد «کد معرف» وارد کنید تا 500 تومان شارژ هدیه به وی تعلق بگیرد. در انتها نیز نحوه آشنایی خود با سایت کاریابین را مشخص می کنید. اکنون فرم ثبت نام شما تکمیل شده و شما باید پس از مطالعه قوانین، آن را تیک زده و دکمه «دریافت کد و تکمیل ثبت نام» را بفشارید.

بدین ترتیب یک کد 5 رقمی جهت تأیید شماره تلفن همراه وارد شده، برای شما ارسال می شود. آن کد را در قسمت مشخص شده وارد کرده و دکمه «تکمیل ثبت نام» را می فشارید. با تکمیل ثبت نام 500 شارژ هدیه از طرف مدیریت سایت دریافت خواهید کرد.

اکنون ثبت نام شما تکمیل شده و شما به صورت خودکار وارد حساب خود شده و به سمت میز کار خود هدایت می شوید. شما می توانید مشخصات فردی و میزان شارژ خود را در نوار سمت راست سایت مشاهده کرده و از دکمه های عملیاتی موجود در آن قسمت برای ویرایش پروفایل، شارژ حساب و ... استفاده کنید.

* ورود:

در صورتی که در سایت ثبت نام کرده اید، برای استفاده کامل از خدمات سایت باید وارد حساب کاربری خود شوید. بدین منظور روی گزینه «ورود» در نوار سمت راست سایت کلیک کرده و در صفحه ورود، کد کاربری که همان شماره موبایلتان است و رمز عبور که در موقع ثبت نام تعیین کرده اید را وارد کرده و دکمه ورود را بزنید.

بدین ترتیب وارد میز کار شخصی خود شده و اطلاعات کاربری و موجودی کیف پول شما در نوار سمت راست سایت نشان داده می شود. اکنون می توانید علاوه بر استفاده از تمام خدمات سایت، عملیات های مورد نظر خود از جمله مشاهده و ویرایش پروفایل، شارژ کیف پول، خرید اشتراک و ... را انجام دهید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در این قسمت مطرح كنید