امروز

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

آموزشگاه خیاطی تعاون

آموزشگاه خیاطی تعاون

*** این آموزشگاه مورد تأیید مجموعه کاریابین بوده و کارجویانی که با موفقیت دوره های آموزشی این آموزشگاه را پشت سر بگذارند، از خدمات ویژه و تخصصی استخدام پس از آموزش گروه کاریابین برخوردار خواهند شد و در سریعترین زمان ممکن جذب بازار کار می شوند.   

( آموزش مهارت = اشتغال تضمینی = درآمد مناسب )

 

آموزشگاه خیاطی تعاون فعالیت خود را از سال 1379 با مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای به منظور آموزش هنر طراحی و دوخت انواع لباس های بانوان از جمله لباس های مجلسی، اداری، شب و عروس و همچنین آموزش متدهای روز دنیا، تزئین لباس ، خلق پارچه، سنگ دوزی، مولاژ و غیره به متقاضیان این هنر اصیل با مدیریت خانم زمانی آغاز نمود و از شروع فعالیت مورد استقبال هنرجویان این رشته قرار گرفت. 
مدیریت آموزشگاه با تالیف کتابهای مختلف مرتبط با رشته خیاطی که جزئیات کتابها در همین وب سایت موجود میباشد، توانست ارتباط بیشتر و بهتری با هنرجویان خود در سراسر ایران برقرار کند، به طوری که اکثر کتابها به چاپهای پنجم و ششم رسیده است و با تهییه DVD آموزشی این امکان را برای هنرجویان شهرستانی فراهم نموده اند که بدون حضور در کلاس ها از این خدمات بهره مند شوند.
روش آموزشی ما مولر میباشد، همانطور که میدانید این متد، آلمانی و هماهنگ با اندام خانمهای اروپای غربی میباشد. ما با اصلاح این الگوها متناسب با اندام خانمهای ایرانی، مدعی آموزش الگوهای بدون پرو به روش مولر هستیم.

دوره های آموزشی آموزشگاه تعاون شامل موارد زیر میباشد.
-نازک دوز
-ژورنال شناسی
-لباسهای شب و عروس
مولاژ
کش و دراپه
گره
الگوهای ویژه
کت و شلوارمردانه
- کار روی لباس

 
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی آموزشگاه به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
* برای برخورداری از تخفیفات ویژه جهت شرکت در دوره های آموزشی این آموزشگاه، کد تخفیف خود را از سایت کاریابین دریافت نمایید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در این قسمت مطرح كنید