امروز

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

آموزشگاه بشارت علم

آموزشگاه بشارت علم

** آموزشگاه بشارت علم مورد تأیید مجموعه کاریابین بوده و کارجویانی که با موفقیت دوره های آموزشی این آموزشگاه را پشت سر بگذارند، از خدمات ویژه و تخصصی استخدام پس از آموزش گروه کاریابین برخوردار خواهند شد و به صورت تضمینی جذب بازار کار می شوند.   

( آموزش مهارت = اشتغال تضمینی = درآمد مناسب = آینده ای روشن )

 

مرکز آموزش بشارت علم یک مرکز آموزشی خصوصی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد که با شماره ی مجوز 2208/13-5 بیش از 10 سال است که با دارا بودن کادری جامع از اساتید صنعت و مدرسان دانشگاه با سابقه بالای 2000 ساعت آموزش، مفتخر به ارائه ی خدمات آموزشی تخصصی به هموطنان گرامی را دارد.

 * تمامی دوره هایی که در آموزشگاه بشارت علم برگزار می شوند، مورد تایید وزارت کار بوده و مدارک معتبر مورد تایید سازمان جهانی کار به فارغ التحصیلان دوره ها اعطا می گردد، تمامی مدارک دریافتی دارای ارزش و اعتبار جهانی بوده و قابلیت ترجمه رسمی دارند.

تمامی دانشجویان بعد از پایان دوره کار می توانند مزایایی مانند اعطای وام خود اشتغال، امتیاز جهت مهاجرت و اعزام نیروی کار به خارج،  اولویت و امکان جذب سریعتر در بازار کار، ارتقا شغلی و تبدیل آن به 2تا  8سال سابقه کاری، تبدیل به واحدهای مورد تایید اموزش پرورش و ادامه تحصیل را مورد استفاده قرار دهند.

 مرکز آموزش بشارت علم با برخورداری از زیر ساخت های به روز، فرآیند ثبت نام تمامی دوره ها را به صورت آنلاین انجام داده و در آینده امکان گذراندن دوره ها به صورت مجازی را محیا می کند.

 مزایای مرکز آموزش بشارت علم برای دانشجویان:

ـ خدمات رایگان مشاوره

ـ قیمت مناسب خدمات با خلق ارزش و صرفه جویی در زمان و هزینه

ـ دوره های باز اموزیی رایگان طی یکسال بعد از اتمام دوره

ـ ارائه  مقالات ارزشمند

ـ استفاده از دوره های رایگان برای دانش پذیران ممتاز

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی آموزشگاه به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
* برای برخورداری از 10 درصد تخفیف ویژه جهت شرکت در دوره های آموزشی این آموزشگاه، کد تخفیف زیر را به آموزشگاه ارائه نمایید.
TEKARYABIN022

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در این قسمت مطرح كنید