مجتمع آموزشی کیش مهر

مجتمع آموزشی کیش مهر

*** این آموزشگاه مورد تأیید مجموعه کاریابین بوده و کارجویانی که با موفقیت دوره های آموزشی این آموزشگاه را پشت سر بگذارند، از خدمات ویژه و تخصصی استخدام پس از آموزش گروه کاریابین برخوردار خواهند شد و در سریعترین زمان ممکن جذب بازار کار می شوند.   

( آموزش مهارت = اشتغال تضمینی = درآمد مناسب )

 

مجتمع آموزشی کیش مهر از سال 1380 به عنوان یکی از اولین آموزشگاه‌‌های تخصصی گرافیک و چاپ در ایران مطرح شد و طی ده سال گذشته به تدریج دوره‌های تخصصی خود را در زمینه های مرتبط با دیزاین و هنرهای دیجیتال گسترش داد. دوره های آموزشی این مجتمع در سه دسته کلی «دوره‌های آزاد» و «دوره‌های سازمان فنی و حرفه‌ای» و «واحدهای دیپلم» ارائه می گردد. دوره‌های آزاد کیش مهر برای اولین بار در کشور توسط واحد برنامه ریزی آموزشی کیش مهر و با کمک اساتید این آموزشگاه طراحی و تدوین گردیده است. در طراحی این دوره ها سعی شده کاربردی ترین سرفصلهای آموزشی در کوتاهترین زمان به هنرجویان آموزش داده شود، تا پس از گذراندن دوره آموزشی، آماده بازار کار شوند. این دوره ها در پنج دسته بندی «گرافیک»، «رسانه‌های تعاملی»، «تدوین و انیمیشن»، «معماری و عمران» و «سایر دوره‌ها»  طیف وسیعی از نیازهای به روز علاقمندان را مرتفع می سازد.

علاوه بر دوره‌های آزاد، مجتمع کیش مهر برخی دوره ها را مطابق با سرفصلهای مصوب سازمان فنی و حرفه ای کشور ارائه می کند و هنرجویان می توانند پس از گذراندن دوره، مدرک مورد تایید سازمان فنی حرفه ای را دریافت نمایند. دوره‌هایی نظیر دوره ناظر فنی چاپ، دوره جامع ICDL، کاربر رایانه و... در این دسته قرار می گیرند.

دپارتمان دیپلم نیز از سال 1380 پس از اخذ مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در مجتمع کیش مهر آغاز به کار کرد و هم اکنون در چندین رشته مهارتی به ارائه واحدهای دیپلم فنی و حرفه ای می پردازد. شایان ذکر است مدرک اخذ شده در این رشته ها از طرف سازمان فنی و حرفه ای صادر می گردد و قابل استعلام است.

از سایر فعالیتهای آموزشی کیش مهر می توان به برگزاری ورکشاپهای تخصصی اشاره نمود. این مجتمع با توجه به تجربیات چندین ساله خود در رشته‌های تحت پوشش، سعی دارد کارگاه‌های آموزشی را در موضوعات مهم و مورد نیاز جامعه طراحان و متخصصان برگزار نماید.

مجتمع آموزشی کیش مهر در چشم انداز آتی خود، سعی بر گسترش دوره‌های آموزشی در حوزه‌های جدید و مورد نیاز جامعه خواهد داشت و با ارزیابی و بازنگری دائمی سرفصلهای تالیفی خود، دوره‌های خود را به شکل بهینه و با کیفیتی بالاتر ارائه می کند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی این آموزشگاه به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://kishmehr.org

* برای برخورداری از تخفیفات ویژه جهت شرکت در دوره های آموزشی این آموزشگاه، کد تخفیف خود را از سایت کاریابین دریافت نمایید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در این قسمت مطرح كنید