امروز

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پیشبرد

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پیشبرد

*** این آموزشگاه مورد تأیید مجموعه کاریابین بوده و کارجویانی که با موفقیت دوره های آموزشی این آموزشگاه را پشت سر بگذارند، از خدمات ویژه و تخصصی استخدام پس از آموزش گروه کاریابین برخوردار خواهند شد و در سریعترین زمان ممکن جذب بازار کار می شوند.   

( آموزش مهارت = اشتغال تضمینی = درآمد مناسب )

 

موسسه آموزشی پیشبرد، تنها موسسه آموزشی تخصصی و فوق تخصصی در حوزه کسب و کار، بازاریابی، فروش، تبلیغات و برندینگ در اصفهان و ارائه کننده نزدیک چهل عنوان دوره آموزشی در زمینه های فوق می باشد. این موسسه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای بوده و گواهینامه های بین المللی ILO را که قابلیت ترجمه دارند صادر می نماید.

دوره های بازاریابی

«بازاریابی اساس هر کسب و کاری است.»

اهمیت بازاریابی (Marketing) زمانی بر همگان آشکار شد که شرکت ها در سراسر جهان شروع به اضافه کردن بخش های بازاریابی به سازمان های خود کردند. به هر حال، تجربه نشان داده که گرچه بسیاری از شرکت ها با مفهومی از بازاریابی موافق هستند که مشتری و خدمات مرتبط با آن را مشخص می کند، با این حال، اگر نگوییم همه اما بسیاری از شرکت ها در عرصه عمل این واقعیت را فراموش می کنند.

شرکت ها به شیوه های مختلف بازاریابی را در چارچوب های سازمانی خود جای می دهند. برخی شرکت ها یک بخش مجزا به نام بازاریابی به سیستم خود اضافه می کنند که مسئول تحقیقات و یافتن راهکارهای بازاریابی است، اما در واقع آن ها به عنوان زیرمجموعه مدیریت ارشد، بخش های تولید یا بخش مجزای فروش عمل می کنند درحالی که سایر شرکت ها بخش های بازاریابی و فروش را در همدیگر ادغام کرده اند. متأسفانه در ایران کم نیستند شرکت هایی که اصلاً با مفاهیم بازاریابی آشنا نیستند و آن را معادل ویزیتوری کالا می دانند.

مؤسسه پیشبرد با ارائه دوره های متعدد و متنوع بازاریابی تلاش می نماید مدیران، کارشناسان و کارآفرینان را با این حوزه آشنا و در جهت عملی کردن این آموزه ها گام های اساسی را بردارد.

دوره های فروش

ما معتقدم تا زمانی که با اهمیت فروش و فروشندگی آشنا نباشید هرگز نمی توانید فروشنده ای حرفه ای باشید. فروش و فروشندگی بر خلاف بسیاری از تابوهای اجتماعی نه تنها شغلی سطح پایین، فریبنده و از روی ناچاری نیست، بلکه جالب است بدانید که در کشوری مثل آمریکا بسیاری از میلیونر ها فروشنده هستند! بسیاری از افرادی که به استقلال مالی رسیده اند قبلاً فروشنده بوده اند و یا حتی هنوز هم به فروشندگی مشغول هستند.

کار فروش یک کار کاملاً انسانی است. شاید عرفانی نباشد اما انسانی است! اگر فروشنده نفروشد و اگر فروشی انجام ندهد کسب و کارها، بنگاه ها و شرکت ها، اصناف و اتحادیه ها هم پولی به دست نمی آورند پس در یک معادله ساده دولت هم نمی تواند مالیاتی به دست بیاورد، مالیات نباشد معلمان حقوقی دریافت نمی کنند و به زودی آموزش از بین می رود، ارتشی بدون حقوق می ماند پس مرزهای ما بی دفاع می مانند، سیاسی درآمد کسب نمی کند پس سیاست فلج می شود، سیستم بهداشت بدون پول می ماند پس همه از ساده ترین بیماری ها به زودی جان می سپاریم!

به کار خود افتخار کنید! اگر می خواهید فروشنده حرفه ای باشید و اگر می خواهید آن را به طور حرفه ای فرا بگیرید، با ما در این موسسه همراه شوید.

 

دوره های تبلیغات و برندینگ

اکنون برندینگ آنقدر قوی شده است که مردم به ندرت به سراغ محصولات بدون برند می روند. نمک در بسته بندی دارای برند عرضه می شود، آجیل و تنقلات با برچسب توزیع کنندگان مختلف بسته بندی می شوند، و قطعات خودرو مانند تایرها، شمع ها، فیلترها با نام های تجاری مختلفی تولید می شوند که با سازنده خودرو متفاوت می باشند. متمایزترین مهارت بازاریابان حرفه ای، توانایی آنها برای ایجاد و مدیریت برندها می باشد.

از سویی دیگر امروزه قدرت تبلیغات به حدی نمایان است که اکثر شرکت هایی که اهمیت این موضوع را به طور کاملا درک کرده اند به طور سالانه بودجه ای را بدین منظور اختصاص می دهند. بسیاری از شرکت ها بخشی را به عنوان بازاریابی و تبلیغات دارند تا به کمک تبلیغات محصولات خود را معرفی کنند و فروش خود را افزایش دهند. استفاده هوشمندانه از رسانه های متعدد مانند تبلیغات محیطی، جراید و نشریات، رادیو، تلویزیون، شبکه های اجتماعی و تبلیغات شخصی می تواند راهکار بسیار موثری در توسعه بازار شرکت ها و بنگاههای اقتصادی باشد.

موسسه آموزشی پیشبرد با ارائه دوره های متعدد در حوزه تبلیغات و برندینگ یار و یاور شما در این زمینه می باشد.

دوره های کسب و کار و کارآفرینی

عصر جدید، عرصه رقابت بر سر منابع و سرمایه هاست، کشورهای بزرگ صنعتی که فاتحان این عرصه اند بهره وری از منابع و سرمایه ها را در سرلوحه کار خود قرار داده اند و در پرتو وجود افراد تحصیلکرده و متخصص، چرخ های رشد و توسعه را به حرکت در آورده اند و به ابداعات و نوآوری هایی دست یافته اند. کارآفرینی پدیده فنی- اقتصادی جدیدی است که در دو دهه اخیر جهان اقتصاد و صنعت را با پیامدهای شگفت خود متحول ساخته است. در حال حاضر که اقتصاد کشور ما گرفتار نارسایی ها، کمبودها، و سوء مدیریت هایی است که منجر به وضعیت ناهنجار بیکاری، کمبود تولید ناخالص داخلی، کاهش قدرت سرمایه گذاری دولت، ضعف در صادرات غیر نفتی و بیماریهایی از این قبیل شده است، نیم نگاهی به وضعیت جهانی اقتصاد ما را به سوی این باور می کشاند که رشد کارآفرینی و فرهنگ کارآفرینانه به شرطی که هنرمندانه، با فرهنگ، امکانات، تواناییها و سلیقه ایرانی آمیخته شود تنها راه بهبود بیماری امروز اقتصاد کشور و پیشگیری از وخامت حال فرداست. در همین راستا موسسه اموزشی پیشبرد با برگزاری دوره های کسب و کار و کارآفرینی پاسخگوی نیاز کلیه کارآفرینان عزیز و صاحبان کسب و کار می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی آموزشگاه به آدرس زیر مراجعه فرمایید:

http://pishbord.org

* جهت برخورداری از تخفیف ویژه در شهریه دوره های آموزشی این آموزشگاه، کد تخفیف خود را از سایت کاریابین دریافت نمایید.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در این قسمت مطرح كنید