امروز

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

به سایت کاریابین (www.karyabin.com) خوش آمدید. شما با استفاده از خدمات این سایت، موافقت خود را با شرایط و مقررات مندرج در سایت کاریابین اعلام می دارید. این شرایط و قوانین به شرح ذیل است:

ـ سایت کاریابین تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می ­باشد. بنابراین هرگونه محتوایی که در تضاد با این قوانین باشد، از روی سایت حذف شده و حساب کاربران خاطی محدود یا مسدود می گردد.

ـ هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا مسدود خواهد شد.

ـ تنها کسانی می توانند اقدام به ثبت آگهی یا رزومه کنند که در سایت ثبت نام کرده باشند. بنابراین در صورتی که تا کنون اقدام به ثبت نام در سایت نکرده اید، پیش از اقدام به ثبت آگهی یا رزومه، در سایت ثبت نام نمایید.

ـ مشاهده اطلاعات تماس آگهی ها و رزومه های ثبت شده، تنها برای کاربرانی مقدور است که در سایت ثبت نام کرده باشند. این قانون جهت پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی وضع شده است. بنابراین کاربران محترم می توانند با اطمینان اطلاعات ضروری خود را ثبت نمایند.

 

ـ کاربران می توانند با ارسال پیام به پست الکترونیکی سایت کاریابین، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند. در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

ـ هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت کاریابین بدون اخذ مجوز کتبی غیر مجاز و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی پیگرد قانونی خواهد داشت.

ـ آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم کاریابین بررسی شده و پس از تأیید، نمایش داده خواهد شد.

ـ با ارسال آگهی فرصت شغلی یا رزومه به سایت کاریابین، مسئولیت حقوقی کامل مضمون آن و بررسی صحت و مطابقت آن با قوانین و یا اخلاق حسنه و عرف اسلامی به عهده شما خواهد بود.

ـ استفاده از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون دریافت مجوز صریح و کتبی در سایت کاریابین ممنوع است.

ـ ثبت و مشاهده آگهی های فرصت شغلی و رزومه های عادی رایگان است. ولی استفاده از بعضی از خدمات همچون ثبت ویژه آگهی فرصت شغلی و رزومه، درخواست سرویس ارسال آگهی، مشاهده اطلاعات تماس، سفارش تبلیغات و ... مستلزم پرداخت هزینه است. وقتی از خدماتی استفاده می‏ کنید که هزینه دارد، این امکان را دارید تا هزینه خدمات مربوطه را بررسی کرده و در صورت موافقت، آن را بپردازید.

ـ سایت کاریابین این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده تا پس از ثبت نام در سایت، کیف پول خود را از طریق درگاه های بانکی عضو شتاب شارژ نمایند. موجودی کیف پول هر کاربر در حساب کاربری او ذخیره شده و در مواردی که کاربر از خدمات ویژه سایت استفاده می­کند، با موافقت وی از حسابش کسر می­ گردد.

ـ سایت کاریابین در قبال محتوا، فعالیت ‏ها یا عدم فعالیت ‏ها و آگهی‏ هایی که کاربران در سایت قرار داده‏ اند، هیچ مسئولیتی نمی‏ پذیرد. ما در محتوای آگهی ها یا رزومه های ثبت شده مشارکتی نخواهیم داشت و هیچ کنترلی روی آگهی های شغلی یا رزومه های ثبت شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین و صحت مضامین آنها نداریم و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به آن‏ها بر عهده خود کاربران است. این سایت صرفاً محلی برای درج این آگهی‏ ها و رزومه ها است.

ـ ممکن است لینک ‏هایی از طریق سایت‏ کاریابین به سایت‏ ها، یا مضامین و یا فایل‏ هایی که در کنترل سایت کاریابین نیستند، در اختیار بینندگان آگهی قرار داده شود. این نوع لینک ‏ها صرفاً به منظور معرفی شغل یا نیروی کار و به عنوان مرجع در اختیار بینندگان قرار داده شده و به هیچ وجه به قصد پشتیبانی یا صحه گذاشتن بر سایت وابسته یا عملکرد آن نبوده و همچنین حاوی تائیدیه یا ضمانتی مبنی بر صحت اطلاعات عنوان شده در چنین سایت‏ هایی نیست. سایت کاریابین هیچ مسئولیتی در قبال چنین سایت‏ ها، فایل ‏ها و مضامینی که از طریق لینک های قرار داده شده در سایت‏ کاریابین به آن‏ها دسترسی می یابید، ندارد.

ـ سایت کاریابین هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن پول، ضرر و زیان، حسن نیت یا اعتبار، یا هرگونه خسارت خاص غیرمستقیم یا ناشی از ناتوانی شما در استفاده از سایت‏، خدمات یا ابزارهایمان نمی ‏پذیرد.

ـ ما اطلاعات شخصی شما را به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی ‏فروشیم یا اجاره نمی‏ دهیم. بلکه از اطلاعات شما فقط به منظور معرفی نیاز شما و برقرار کردن راه ارتباطی مناسب میان شما و مخاطب مورد نظرتان  استفاده می‏ کنیم.