امروز

پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱

درباره سایت

درباره سایت

امروزه ارائه خدمات با سرعتی فوق العاده سریع و بیش از گذشته به سوی الکترونیکی شدن و هوشمند سازی پیش می رود و افراد در پی یافتن راه حل هایی ساده در جهت برآورده کردن نیازهای خود هستند. ارائه خدماتی همچون اینترنت بانک، فروشگاه های اینترنتی، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، اتوبوس و... از جمله این تحولات می باشند. در این میان سایت هایی نیز پدید آمدند که بشر را در مسیر رسیدن به تمامی نیازمندی های خود یاری کردند. بر این اساس کارگروه تجارت الکترونیک کاریابین فعالیت خود را آغاز نمود و از طریق فضای مجازی خدمات متنوعی را در سطحی گسترده در اختیار کارجویان و کارفرمایان محترم قرار می دهد. از مهمترین این خدمات می توان به انتشار هزاران فرصت شغلی به صورت روزانه، ثبت رایگان آگهی استخدامی و رزومه نیروهای آماده به کار، ارائه خدمات ویژه به کارجویان و کارفرمایان، ایجاد پل ارتباطی مستقیم میان کارجو و کارفرما و پوشش دادن شهرهای مختلف کشور اشاره کرد.

 
کارگروه تجارت الکترونیک کاریابین:

کارگروه تجارت الکترونیک کاریابین در خردادماه 1396 تشکیل شد و در تیرماه به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود. این کارگروه یکی از زیر مجموعه های شرکت گشتاسب (گسترش شبکه تجارت الکترونیک سیمای بین الملل) با شماره ثبت 514959 و شناسه ملی 14007053328 محسوب می شود که در زمینه مشاغل و کاریابی فعالیت می کند و خدمات خود را با استفاده از وبسایت کاریابین (www.karyabin.com)، رباط تلگرام، کانال های شبکه های مجازی و اپلیکیشن موبایل ارائه می دهد. کاریابین هم اکنون به عنوان جامع ترین بانک استخدامی کشور در خدمت عموم کارجویان و کارفرمایان محترم قرار دارد تا کارجویان بتوانند به سادگی مشاغل مورد علاقه خود را بیابند و کارفرمایان نیز نیروهای متخصص مورد نیاز خود را گزینش نموده و از امکانات ویژه سایت بهره مند گردند. دفتر اصلی (مرکزی) کارگروه تجارت الکترونیک کاریابین در تهران واقع شده است.
 

سایت کاریابین:

سایت کاریابین به آدرس www.karyabin.com در تیرماه سال 1396 در مرحله طراحی قرار گرفت و در مردادماه به صورت رسمی جهت استفاده کاربران اینترنتی بازگشایی شد. فعالیت اصلی این سایت در زمینه استخدام و کاریابی  الکترونیکی بوده و خدمت رسانی مناسب و سریع به کاربران در اولویت کاری آن قرار دارد. سایت کاریابین دارای ویژگی های منحصر به فردی است که باعث تمایز آن از سایت های مشابه می شود. در فاز نخست، استان تهران و استان های همجوار تحت پوشش سایت کاریابین قرار گرفته و در فاز دوم به مرور خدمات سایت در سرتاسر کشور ارائه خواهد شد و در فاز سوم بخش کاریابی بین الملل نیز به خدمات سایت اضافه خواهد شد.

آرزوی ما و تمام کارکنان گارگروه تجارت الکترونیک کاریابین این است که تمام کاربران ما به شغلی درخور شأن و مطابق با علایق و تحصیلات علمی خود دست یابند و آینده ای موفق را برای خود و خانواده خود رقم بزنند.

مطلب فوق را میتوانید از طریق تلگرام با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید

سوال خود را در این قسمت مطرح كنید